16.03.2013 13:00

Rockeři Nickelback poprvé zavítají do Čech

Nickelback Nickelback Zdroj: pořadatel koncertu

Velmi úspěšná a slavná americká kapela Nickelback opět vyráží na evropské turné. Pro nás je podstatné, že mezi své zastávky konečně zařadila i Českou republiku. Na koncert se můžeme těšit 7.listopadu 2013 v O2 areně v Praze.

Sotva muzikanti stačili vybalit a odpočinout si po loňském velmi úspěšném a vyprodaném turné k desce Here And Now, vydávají se opět na koncertní šňůru. Důvod objasňuje frontman kapely zpěvák Chad Kroeger : „Ty spousty lidí, kteří dorazili na naše koncerty nás nadchly. Na hodně našich fanoušků se loni vstupenky vůbec nedostaly, byli jsme doslova zaplaveni žádostmi, ať se vrátíme, a navíc v Evropě hrajeme moc rádi." Jak vypovídá název turné, The Hits, tentokrát bude playlist sestaven z těch největších pecek posledních deseti let. Zazní Rockstar, Photograph, How You Remind me, Burn It To The Ground, Lullaby a spousta spousta dalších.

 

 

Nickelback své první album vydali již v roce 1996 (Curb) a k dnešnímu dni mají na kontě dalších sedm. Proslavili se až v roce 2001 hitem How You Remind Me, který se objevil na v pořadí čtvrtém albu Silver Side Up. Jejich popularita raketově stoupla a ruku v ruce s ní přišly i nominace na Grammy (pět nominací), American Music Awards (tři ceny), Juno Awards (dvanáct ocenění). V roce 2009 byli Nickelback jmenováni časopisem Billboard „Skupinou desetiletí", po celém světě prodali přes padesát milionů alb.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.