Royal Republic vyrazí na turné s novým albem Doporučený

Švédští Royal Republic plánují na 24. srpna vydání svého druhého studiového alba s názvem Save the Nation. V souvislosti s tím chystají masivní turné - celkem čtyřicet šest koncertů ve čtrnácti zemích.

Royal Republic Royal Republic Zdroj: archiv kapely

Svůj velký mejdan začínají Royal Republic 26. září v Jönköpingu a končí 20. prosince v Malmö. Jedna zastávka však bude patřit také Praze. Konkrétně se bude jednat o 10. říjen, kdy se tato veselá partička představí v Lucerna Music Baru.

Tato originální rocková kapela vznikla teprve v roce 2007, ale svým stylem muziky si rychle získala řadu fanoušků. Hrají rock´n´roll říznutý funky, punkem a britským popem, a to tak, že pěkně hlasitě. Vzorem jsou jim zpěváci a kapely různých žánrů: The Hives, Danko Jones,  Metallica, Bob Dylan a klasická nebo dokonce filmová hudba.

 

 

Pánové s neodolatelným šarmem a výbušnou energií debutovali v září 2009 výborným singlem All because of You, kterým se vyšvihli do popředí zájmu svou hudební nespoutaností, dravostí a černým humorem.  

Samozřejmě se nebereme vážně. S peckama jako Underwear nebo Good to Be Bad doufám, že lidi pochopěj naši ironii a nebudou nás pokládat za primadony s tuhou pr*elí. Nejsme rockový hvězdy, ale používáme všechny ty stereotypy a klišé rocku – děláme si z toho pr*el, to je jasný. Ale muziku, skládání a hraní milujeme.Royal Republic

Vstupenky na koncert v Praze je možné zakoupit v předprodejích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 250 korun + poplatky, na místě v den koncertu za 350 korun.

Další informace

  • Název akce: Royal Republic
  • Datum: středa, 10 říjen 2012
  • Místo: Lucerna Music BarPraha
  • Cena: 250 Kč + poplatky / na místě 350 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>