Simple Plan míří s novou deskou do Prahy

Populární kanadská punk rocková kapela Simple Plan přijede do pražské Malé sportovní haly v rámci turné k nové desce nazvané Taking One For The Team.

Simple Plan Simple Plan Zdroj: charmmusic.cz

Tahle pětice pocházející z Montrealu, která již na připravované album upozornila nedávno několika singly jako I Do Not Wanna Go To Bed and Boom, vzkazuje fanouškům: "Jsme nadšeni, že můžeme oznámit první turné na podporu této desky, která vychází 19. února. Vystoupení v Evropě jsou první z mnoha zahraničních koncertů, které ještě zveřejníme. Nemůžeme se dočkat, až naši fanoušci uslyší nové písně a až se vydáme znovu na turné." Simple Plan při vzniku alba tentokrát spolupracují s americkým producentem Howardem Bensonem (například My Chemical Romance, All-American Rejects).

Simple Plan tvoří zpěvák Pierre Bouvier, bubeník Chuck Comeau, baskytarista David Desrosiers a kytaristé Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco. Vydali čtyři řadové desky - tu zatím poslední Get Your Heart On! s hity Jetlag a Summer Paradise v roce 2011 - několik koncertních záznamů a celkově po celém světě prodali přes 9 miliónů kopií. Simple Plan získali také řadu cen - například Teen Choice Award (2005), JUNO Fan Choice Award (2006), Allan Waters Humanitarian Award (2012), Yahoo! Canadian Impact Award (2012), NRJ award (2012) nebo Allan Slaight Humanitarian Spirit Award (2013). Díky vlastní nadaci Simple Plan Foundation kapela od roku 2005 věnovala přes 2 milióny dolarů dalším organizacím zaměřeným na pomoc mladým lidem v nouzi a dětem ohroženým nevyléčitelnými nemocemi v Kanadě i zahraničí.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Diváky na úvod zahřejí američtí Ghost Town, elektronicorová kapela z Kalifornie, ve složení Kevin "Ghost" McCullough, Alix "Monster" Koochaki a Manny "MannYtheDrummeR" Dominick.

 

 

Vstupenky na pražský koncert Simple Plan, který se uskuteční 5. března, budou pro členy fan klubu v předprodeji na stránkách fan klubu kapely za 775-1015  korun, a to od 2. prosince od 10 hodin do pátku 4. prosince také do 10 hodin, pro širokou veřejnost pak v síti Ticketpro a GoOut od 4. prosince od 10 hodin ráno. Vstupné pro ZTP/P 715 korun včetně doprovodu. Z každé prodané vstupenky bude věnováno 25 korun nadaci Simple Plan Foundation.

Kanadští punk rockeři Simple Plan si na pražský koncert 5. března  přivezou dvě předkapely - kalifornskou elektronicko-rockovou kapelu Ghost Town a londýnskou   pop-punkovou formaci The Bottom Line. Trojice Ghost Town ve složení Kevin “Ghost”   McCullough, Alix “Monster” Koochaki a Manny “MannYtheDrummeR” Dominick má za sebou již   tři alba, řadu singlů i několik umístění v prodejních žebříčcích. The Bottom Line vydali v roce 2012 debutové EP Another Pop Punk EP a se slušným ohlasem se setkalo následující album Role Models? z roku 2013.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář