Sims - další člen Doomtree zahraje na Sedmičce

Českou republikou se právě valí další zástupce indie hip hopového kolektivu Doomtree. Do Prahy a několika dalších tuzemských měst tentokrát zavítá Sims, který se k nám vrátí po dvou letech. Koncert v hlavním městě se uskuteční ve čtvrtek 29. května a support zajistí Jožin Holub z Kontroll aka Inau.

Sims Sims Zdroj: facebook.com

Začátkem letošního května na Sedmičce proběhl výborný koncert Dessy a na konci stejného měsíce ji na Strahově vystřídá její Doomtree souputník Sims. Andrew Sims je rodák z Minneapolis, který vyrůstal třeba na Fugazi nebo Helmet. Dnes jede svůj vlastní indie rap inspirovaný R&B, Wu-Tang Clan, Rayem Bradburym a Davidem Lynchem. Andrew 29. května po dvou letech dojede v rámci evropského turné také do Prahy. „Když jsem tu byl naposledy, byl jsem uchvácený atmosférou celého města. Přál jsem si, abych mohl zůstat déle,“ říká Sims. To se mu vyplní jen částečně, protože po zastávce v hlavním městě má Andrew naplánované ještě zastávky v Klatovech a Plzni. Přijďte si pro svou dávku radosti z hraní!

Všechny tuzemské zastávky Sims absolvuje po boku Inau, což je mluvený projekt Jožina Holuba (basák punkových Kontroll). Na digitálním sublabelu Silver Rocket Sekta vydal Inau už dvě nahrávky, tu aktuální s názvem Zloděj si můžete ukrást ZDE. Těšte se na nekompromisní texty o tom, co Jožinovi vadí!

 


Nadcházející koncerty Sims + Inau:
29. května – Praha
30. května – Klatovy
31. května – Plzeň

 

Další informace

  • Název akce: Sims, Inau
  • Datum: čtvrtek, 29 květen 2014
  • Místo: Klub 007Praha
  • Cena: 230 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář