14.11.2023 19:08

Stingovi se u nás líbí a opět se vrací Doporučeno

Sting Sting Foto: Steven M. Falk

Sedmnáctinásobný držitel ceny Grammy Sting vystoupí už počtvrté během dvou let v České republice. Po Slavkově u Brna, Praze a Pardubicích, se tentokrát vydá do Plzně, kde se představí ve venkovním areálu amfiteátru Lochotín.

Stingův koncert "My Songs" je živelná a dynamická show, na které zazní nejoblíbenější hity z jeho slavné kariéry člena skupiny The Police i jako sólového umělce. Po mimořádně úspěšném šestidenním vystoupení v prestižním londýnském Palladiu byl jeho koncert označen deníkem The Times za mistrovskou třídu. Koncert, na kterém se rozezní jeho nadčasové hity jako Fields of Gold, Roxanne, Every Breath You Take, Message in a Bottle a další kultovní písně, označil The Telegraph za vzácnou lahůdku a samotného Stinga pochválil The Guardian jako téměř bezkonkurenčního pro jeho "vznešenou popovou alchymii". Během turné Stinga doprovodí elektrizující rocková kapela.

Anglický hudebník a zpěvák Gordon Matthew Thomas Sumner, známý pod svým uměleckým jménem Sting, se narodil v roce 1951. Než se v roce 1985 vydal na sólovou dráhu, byl hlavním zpěvákem, skladatelem, a baskytaristou legendární rockové skupiny The Police. Hrál také postavu Feyda-Rauthy Harkonnena ve filmu Duna Davida Lynche. Pod názvem Broken music vydal Sting vlastní biografii (v českém překladu vyšla v r. 2004 v nakladatelství Albatros). Na svém kontě má mnoho studiových i koncertních alb, singlů a hudebních ocenění, své fanoušky najde v každém koutu světa. Pokud patříte mezi jeho fanoušky i vy, zapište si do diáře datum 4. června 2024. Na tento den je naplánovaný koncert v Amfiteátru plzeňského Lochotína.
Předprodej vstupenek v cenách od 1.850 korun byl již zahájen v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.