Sto zvířat zahrají nekrosongy

V neděli 1. prosince si můžete zajít zaska-ska-ska-skákat na svižné písničky kapely Sto zvířat do Paláce Akropolis, kde se zastaví v rámci své Nekrosongy Tour.

Sto zvířat Sto zvířat Zdroj: facebook.com

Představovat skupinu Sto zvířat by bylo nošení dříví do lesa, neboť je jednou z našich nejznámějších partiček hrajících ve ska - stylu. Co však nebudou mladí návštěvníci koncertu znát, jsou některé z písní složených již v minulém tisíciletí. Nezapadly, nezemřely a opráší je právě na koncertě. Další perličkou představení bude playlist, který mají možnost sami návštěvníci večer vytvořit. První část koncertu bude daná - zazní zvířecí písně z aktuálního alba Hraju na klavír v bordelu, i staré známé pecky jako Nikdy nic nebylo, Dáma s čápem, Nejkratší cesta nebo Škola.

 

 

Během nich mají diváci možnost na tabuli vybrat ze seznamu nekrosongů ty, které chtějí slyšet v druhé části večera. Prvních pět s největším počtem hlasů pak kapela zahraje.Bude se vybírat z historických a dlouho nehraných písní jako Vrány, Ryba, Loutka, Podpaží a dalších. Pokud jste je neslyšeli vůbec anebo naopak dlouhou dobu ne, máte možnost již příští týden. Pokud koncert nestihnete, netřeba zoufat. Sto zvířat prodlouží své nekrosongové turné až do jara příštího roku, neboť na podzim nestihli zahrát ve všech klubech, do kterých byli pozváni.
Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích nebo přímo v Paláci Akropolis.

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Foto: Erik Truffaz, Palác Akropolis, 27. 9. 2019

  Švýcarský trumpetista se opět zastavil na svém turné i v Praze, tentokrát v Paláci Akropolis i v klubu Jazz Dock. My vám přinášíme fotoreport z prvního zmíněného koncertu.

 • Foto: Metallica, Letiště Letňany, Praha, 18. 8. 2019

  V neděli večer zahrála v pražských Letňanech v rámci světového turné WorldWired Tour legendární Metallica. Na tuto show dorazilo více jak 70 tisíc fanoušků tvrdé muziky a ani my jsme u toho nemohli chybět. Ještě před samotným vystoupením Metallicy se divákům v roli předskokana představily dvě severské kapely. Norská hardcorová skupina Bokassa a švédská heavymetalová skupina Ghost.

  Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto vyprodaného koncertu.