Sto zvířat zahrají nekrosongy

V neděli 1. prosince si můžete zajít zaska-ska-ska-skákat na svižné písničky kapely Sto zvířat do Paláce Akropolis, kde se zastaví v rámci své Nekrosongy Tour.

Sto zvířat Sto zvířat Zdroj: facebook.com

Představovat skupinu Sto zvířat by bylo nošení dříví do lesa, neboť je jednou z našich nejznámějších partiček hrajících ve ska - stylu. Co však nebudou mladí návštěvníci koncertu znát, jsou některé z písní složených již v minulém tisíciletí. Nezapadly, nezemřely a opráší je právě na koncertě. Další perličkou představení bude playlist, který mají možnost sami návštěvníci večer vytvořit. První část koncertu bude daná - zazní zvířecí písně z aktuálního alba Hraju na klavír v bordelu, i staré známé pecky jako Nikdy nic nebylo, Dáma s čápem, Nejkratší cesta nebo Škola.

 

 

Během nich mají diváci možnost na tabuli vybrat ze seznamu nekrosongů ty, které chtějí slyšet v druhé části večera. Prvních pět s největším počtem hlasů pak kapela zahraje.Bude se vybírat z historických a dlouho nehraných písní jako Vrány, Ryba, Loutka, Podpaží a dalších. Pokud jste je neslyšeli vůbec anebo naopak dlouhou dobu ne, máte možnost již příští týden. Pokud koncert nestihnete, netřeba zoufat. Sto zvířat prodlouží své nekrosongové turné až do jara příštího roku, neboť na podzim nestihli zahrát ve všech klubech, do kterých byli pozváni.
Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích nebo přímo v Paláci Akropolis.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>