25.09.2023 16:49

The Agony pokřtí vinyl na společném koncertu s Five O’clock Tea

Aktuální sestava The Agony. Aktuální sestava The Agony. Zdroj: Facebookové stránky kapely

Není to tak dlouho, co dívčí kvartet The Agony pokřtil v pražském Rock Café svou novinku Rising a už se na svět klube jeho vinylový bratříček. Také jeho vydání je třeba patřičně oslavit. Dojde k tomu na stejném místě a parťáky v programu večera budou Five O’clock Tea.

The Agony si během covidu prošly krizí a málem se rozpadly. Nakonec se jim ale podařilo personální otřes ustát a vkročit do druhé dekády své existence ceněnou novinkou Rising. S touto nahrávkou v zádech absolvovaly klubové turné po Velké Británii a v pozici headlinera zahrály na francouzském festivalu Plein' Air.

Po návratu z tohoto úspěšného výletu mají pro své příznivce připravenou pozornost v podobě vinylové verze Rising. K jejímu křtu dojde ve středu 27. září.

Pražská crossoverová partička Five O´clock Tea existuje od roku 2005. Na kontě mají čtyři alba. Před třemi roky oznámili pozastavení činnosti kvůli odchodu dvou klíčových členů na mateřskou, ale nyní jsou zpět v nové sestavě s příslibem ověřených hitů, skvělých instrumentálních výkonů a totálního přívalu energie. V aktuální sestavě najdeme zpěváka a rappera Tomáše Chrudimského, kytaristy Richarda "Richieho" Hoffmana a Ondřeje “Dirta” Sovu, basáka Martina “Dolase” Doležala a bubeníka Tomáše Vrňatu.

Vstupenky lze zakoupit zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.