30.11.2023 16:48

Tradiční pražský podzimní koncert Kamila Střihavky se uskuteční v Lucerna Music Baru Doporučeno

Kamil Střihavka v Lucerna Music Baru 18. listopadu 2019 Kamil Střihavka v Lucerna Music Baru 18. listopadu 2019 Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

Tradiční pražský podzimní koncert Kamila Střihavky & The Leaders! se uskuteční 28. prosince 2023 od 20:00 v klubu Lucerna Music Bar. „Atmosféra tohoto speciálního koncertu je vždy výjimečná a neopakovatelná. Stejně jako tradice, která se pro mě a mé fanoušky stala důležitou součástí každoročního podzimu,“ popisuje událost Kamil Střihavka.

Tento exkluzivně jediný letošní koncert v Praze navazuje na tradici, která započala před patnácti lety v sále Retro Music Hall. „Změna je život,“ říká zpěvák na vysvětlenou, proč se letošní, tradiční koncert přesouvá z prostoru zavedeného Retra do Lucerna Music Baru.

Zde Kamil Střihavka už v devadesátých letech velmi aktivně a rád vystupoval. Projekty jako BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, či Supergroup se tak spojovaly výhradně s tímto prostorem. „Je to, jako návrat ztraceného syna,“ dodává s nadsázkou. Také letos si Kamil se svou brilantní kapelou The Leaders! připravil překvapení, které však návštěvníci koncertu uvidí a uslyší až v Lucerna Music Baru – jinak by to přece nebylo překvapení.

Kapela  Kamil Střihavka & The Leaders! hraje ve složení: Kamil Střihavka (zpěv), Petr Henych (kytara), Martin „Maťo“ Ivan (baskytara), Michal Vejskal (klávesy) a Jan Nezval (bicí). Kamil Střihavka oslovuje již dvě generace fanoušků. Český rockový Ježíš, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman rockových kapel jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, The Leaders! a Supergroup – to je Kamil Střihavka. Nenechte si tento koncert a jeho neopakovatelnou atmosféru nabitou energií a poctivým pop-rockem ujít!

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.