V březnu se do Prahy vrátí Tracer

Australská rocková kapela Tracer dostála svému úmyslu a v březnu se opět vrátí do Prahy, tentokrát na samostatný koncert.

Tracer Tracer Zdroj: pořadatel koncertu

V říjnu letošního roku si Tracer jako předskokani finské skupiny Apocalyptika vyzkoušeli koncertování v moderní hale Forum v Karlíně, nyní je přivítáme v mnohem komornějším prostředí pražského klubu Rock Café. Na tomto koncertě nadchli stovky diváků a dá se tedy předpokládat hojná účast fanoušků, kteří se za nimi vypraví do Rock Café.

„Mít prostor na delší set je vždycky lepší. Můžeme vystoupení proložit pomalejšími songy, zatímco teď s Apocalypticou je to bum-bum-bum song za songem a vypadnout. Mít vlastní show bude super a hodně se těšíme. Budeme hrát víc songů z nového alba a tak. Pojedeme evropskou šňůru včetně Česka, takže byste se určitě měli přijít podívat“ vzkazuje fanouškům Michael Brown.Do Prahy se Tracer vrátí na jaře, přesně 1. března 2016, a nebudou sami - jako hosté je doplní švýcarské duo The Weyers, které tvoří rockoví bratři Adrian a Luke Weyermannovi. Ačkoliv hrají pouze ve dvou, můžete se těšit na parádní hudební jízdu, během které vás svezou na tónech rocku, blues i částečně popově laděných.

Čtěte také: Apocalyptica rozezpívala Forum Karlín

Hudební dráha Tracer je dlouhá zhruba deset let. Své nástroje a zápal pro rockovou muziku spojili Michael Brown, Dre Wise a Jett Heysen-Hicks v Adelaide v Jižní Austrálii. Během své kariéry procestovali bezmála celý svět a svými energickými písněmi tak získali spousty fanoušků. Jejich poslední turné bylo, jak jsme se již zmínili, letos po boku Apocalypticy, během kterého nejen projeli celou Evropu ale zahráli i u nás v Praze.
Pokud máte zájem slyšet jak zní skvělí Tracer i na malé klubové scéně, přijďte 1. března do Rock Café. Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketpro.


 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář