úterý, 29 prosinec 2015 13:00

V březnu se do Prahy vrátí Tracer

Napsal(a)
Tracer Tracer Zdroj: pořadatel koncertu

Australská rocková kapela Tracer dostála svému úmyslu a v březnu se opět vrátí do Prahy, tentokrát na samostatný koncert.

V říjnu letošního roku si Tracer jako předskokani finské skupiny Apocalyptika vyzkoušeli koncertování v moderní hale Forum v Karlíně, nyní je přivítáme v mnohem komornějším prostředí pražského klubu Rock Café. Na tomto koncertě nadchli stovky diváků a dá se tedy předpokládat hojná účast fanoušků, kteří se za nimi vypraví do Rock Café.

„Mít prostor na delší set je vždycky lepší. Můžeme vystoupení proložit pomalejšími songy, zatímco teď s Apocalypticou je to bum-bum-bum song za songem a vypadnout. Mít vlastní show bude super a hodně se těšíme. Budeme hrát víc songů z nového alba a tak. Pojedeme evropskou šňůru včetně Česka, takže byste se určitě měli přijít podívat“ vzkazuje fanouškům Michael Brown.Do Prahy se Tracer vrátí na jaře, přesně 1. března 2016, a nebudou sami - jako hosté je doplní švýcarské duo The Weyers, které tvoří rockoví bratři Adrian a Luke Weyermannovi. Ačkoliv hrají pouze ve dvou, můžete se těšit na parádní hudební jízdu, během které vás svezou na tónech rocku, blues i částečně popově laděných.

Čtěte také: Apocalyptica rozezpívala Forum Karlín

Hudební dráha Tracer je dlouhá zhruba deset let. Své nástroje a zápal pro rockovou muziku spojili Michael Brown, Dre Wise a Jett Heysen-Hicks v Adelaide v Jižní Austrálii. Během své kariéry procestovali bezmála celý svět a svými energickými písněmi tak získali spousty fanoušků. Jejich poslední turné bylo, jak jsme se již zmínili, letos po boku Apocalypticy, během kterého nejen projeli celou Evropu ale zahráli i u nás v Praze.
Pokud máte zájem slyšet jak zní skvělí Tracer i na malé klubové scéně, přijďte 1. března do Rock Café. Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketpro.


 

Přehled

 • Název akce: Tracer
 • Datum: úterý, 01 březen 2016
 • Místo: Rock Café Praha
 • Cena: 220 Kč

Další články

 • Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně

  Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert Queen Relived 2020 v O2 areně hned dvakrát po sobě. Pro velký zájem o vstupenky přidávají organizátoři v sobotu 16. května 2020 další show. Jedna z nejlepších světových tribute skupin Queenie tak po 1200 odehraných koncertech po celém světě uvede na domácí půdě dvojitou dávku těch nejlepších hitů legendární britské rockové kapely.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Einstürzende Neubaten představí nové album ve Foru Karlín Einstürzende Neubaten představí nové album ve Foru Karlín

  Po více než dvanácti letech vydá v příštím roce německá industriální hudební skupina Einstürzende Neubaten dlouho očekávané studiové album. Písně z něj představí v rámci plánovaného turné The Year of The Rat Tour.

 • Koncert Kamila Střihavky se odkládá Koncert Kamila Střihavky se odkládá

  Koncert Kamila Střihavky & Leaders plánovaný na dnešní večer nebude.