Zahřívací koncert Lucie v Retro Music Hall

Jak jsme již na svých stránkách informovali, legendární rocková skupina Lucie zanedlouho chystá velký návrat na koncertní pódia v různých městech naší republiky. A o všechny koncerty je obrovský zájem.

Lucie Lucie Zdroj: pořadatel koncertu

Lucii netřeba dlouze představovat. Jména jako David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. se za dlouhá léta společného muzicírování vryla do paměti fanoušků natolik, že nebyla zapomenuta ani během jejich desetileté pauzy. Aby nenaskočili rovnou na veliká pódia, chystají na 15. května 2014 výjimečný koncert v komorní klubové atmosféře. Získat na něj vstupenky však nebude úplně jednoduché. Pražská Retro MUsic Hal běžně pojme až 1.200 diváků, ale pak je jak se říká hlava na hlavě a edýchatelno. Toho se kapela Lucie chce vyvarovat a proto omezila kapacitu svého koncertu na 800 návštěvníků. Ti si můžou užít koncert v maximálním pohodlí po registraci na webu www.staropramen.cz , kde získají unikátní kód ke koupi vstupenky. Ve středu 30. dubna bude uvolněna do prodeje druhá vlna vstupenek, tak neváhejte a zkuste, zda budete úspěšní.

 

{youtube}TcnySvBW_X8{/youtube}

 

Proč registrace na stránkách pivovaru Staropramen ? Na tuto otázku je jednoduchcá odpověď : Staropramen jde i letos cestou podpory hudby a tento koncert je i pod jeho záštitou. S heslem Staropramen je všude tam, kde hudba spojuje lidi dohromady se s ním pak setkáme na festivalech Rock for People, Votvírák, České a Moravské hrady či Rock for Churchill. Jeho pivem rovněž můžeme uhasit žízeň na koncertech největších hvězd v pražské O2 areně, kde je dlouhodobým a výhradním partenerem.

 

Čtěte také: Smíchov Open Air je závěrem hudební sezóny 

 

Pokud se na vás lístek ani po přihlášení přes web nedostane, máte ještě šanci zkusit štěstí na vlnách rádia Frekvence 1, pro které je vyhrazeno několik vstupenek do soutěže přímo v éteru.

Čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. se po koncertě v klubu Retro Music Hall rozjede do největších sportovních hal v Česku a Slovensku. Turné odstartuje v Košicích a v Bratislavě. Pak je čekají dva koncerty v Ostravě a Brně, pražská O2 Arena je přivítá hned třikrát. Jediné open air vystoupení uvidíme v Plzni na Lochotíně 26. června a celé comebackové turné Lucie zakončí na festivalu Rock for People 5. července 2014.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář