Zapal dům, poraž strom aneb Insania bude křtít na Flédě

Brněnská kapela Insania si pro fanoušky připravila dva důležité koncerty. Při příležitosti vydání nového alba se uskuteční křest ohněm nejprve 22. listopadu v Brně a následně 26. listopadu v Praze. Hudebními hosty budou brněnští kolegové Tisíc let od ráje a Jolly Joker & Country Metal of the Universe.

Insania Insania Zdroj: facebook.com

Po úspěšném albu Kult Hyeny se brněnská hydra opět probouzí, aby svým již osmým počinem s názvem Zapal dům, poraž strom, který právě vydává label Xproduction/Redblack, zčeřila vody tuzemské scény. Pilotní komiksový singl Nejsvětější trojice, který se stal hitem Badzone, nám napověděl, že se máme opět na co těšit. Kluci z kapely mají napilno. Nejprve Insania pokřtí své pokřivené novorozeně 22. listopadu v brněnském klubu Fléda za podpory formace Tisíc let od ráje a následně proběhne druhý křest v pražském Rock Café, kde zahrají také Jolly Joker & Country Metal of the Universe. Kapela dále točí videoklip Božská komedie a od ledna do března 2014 budou na celorepublikovém turné.

Kapela na svém FB profilu dále informuje:
CD vychází jako digipak, obsahuje taky stopu s remixy a v jeho obalu a bookletu je zašifrovaný temný obsah, který lze číst pomocí aplikace Insania. Tu si může každý stáhnout zdarma přes QR kód do svého vychytralého telefonu. Obsah budeme dále rozvíjet, nejedná se o uzavřenou věc a bude postupně ožívat i v bookletech našich starších alb. Další novinkou je MP3Shop, kde si můžete novinku zakoupit v různých formátech.

 

Insania nové album pokřtí ohněm na dvou koncertech:
22. 11. Brno, Fléda (+ Tisíc let od ráje)
26. 11. Praha, Rock Café (+ Jolly Joker & Country Metal of the Universe)

 

Další informace

  • Název akce: Insania, Tisíc let od ráje
  • Datum: pátek, 22 listopad 2013
  • Místo: FlédaBrno
  • Cena: od 150 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář