úterý, 12 listopad 2019 20:45

Rozhovor s Flook: Naše hudba neměla nikdy žádné hranice

Napsal(a) Redakce musicweb.cz
Roku 2008 oznámila britsko-irská čtveřice Flook konec, letos se vrátila na pódia s novinkou Ancora nominovanou na BBC2 Folk Awards. Do České republiky se vrací po dlouhých třinácti letech, fanoušci mohou očekávat energický set v pražském Rock Café. "Připravte se na subtilní oheň, hráčský důvtip a rytmickou sílu. Ti čtyři báječní lidé na vás z rohu hojnosti vylijí tolik velebného muzikanství, až se z toho málem zalknete," napsali o skupině v magazínu fRoots.
sobota, 19 říjen 2019 11:48

Rozhovor s Aronem Mellergårdhem: Před koncertem nejradši spím

Napsal(a) Klára Böhmová
Švédská jazzová kapela Dirty Loops zavítala při svém turné i do pražského klubu Roxy. Před vystoupením se redakci musicweb.cz rozpovídal bubeník Aron Mellergårdh o životě bubeníka, kapele, i o tom, že se rád před vystoupením prospí. 
úterý, 01 říjen 2019 11:37

Rozhovor s Leem Lyonsem: Hudba nemá věkový limit

Napsal(a) Adriana Semlová
Britský baskytarista Leo Lyons je zakládajícím a dlouholetým členem legendární kapely Ten Years After, která si v roce 1969 zahrála na Woodstocku. Nyní tento pětasedmdesátiletý bluesrockový bard brázdí kluby s novým uskupením Hundred Seventy Split. Jak pohlíží na současnou hudební scénu, co ho nejvíce pojilo s Alvinem Leem a s jakým setem se kapela chystá 29. října do pražského Lucerna Music Baru? Na to vše dostanete odpověď v našem rozhovoru.
čtvrtek, 11 červenec 2019 20:19

Rozhovor s Jeffem Angellem: Skladby se samy napíšou, když je necháte

Napsal(a) Adriana Semlová
Před koncertem skupiny Walking Papers v pražském klubu Café v lese se povedlo redakci musicweb.cz vyzpovídat frontmana kapely - Jeffa Angella. V rozhovoru se mimo jiné rozhovořil o svých inspiracích, či jak u něj probíhá tvůrčí proces při skládání nových písní.
Strana 1 z 50
var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };