pátek, 14 prosinec 2012 10:00

Soutěž o 12 vstupenek na Koncert proti konci světa - UKONČENO

Zabojujme proti konci světa společně Zabojujme proti konci světa společně Zdroj: pořadatel koncertu

Den před avizovaným koncem světa se v Praze, Brně a Ostravě odehrají ve stejném čase tři koncerty. Akce s příznačným názvem Koncert proti konci světa uvítá The Tap Tap, Illustratosphere, Chinaksi, Buty, Support Lesbiens, Mandrage, Charlie Straight a mnohé další. Přímý přenos ze všech koncertů bude vysílán Českou televizí, nebude chybět ani propojení pomocí telemostu. 

Redakce MusicWeb.cz má pro své čtenáře nachystané 6x2 vstupenky do Prahy, Brna i Ostravy. Koncerty se odehrají 20. prosince. Zodpovězte správně naši soutěžní otázku a získejte lístky zdarma. Nezapomeňte ve své SMS uvést kód města, ve kterém se chcete koncertu zúčastnit.

Kódy měst:

Praha - KSP

Brno - KSB

Ostrava - KSO

Příklad správného tvaru SMS: PM MUSICWEB KSPA

Další informace

 • O co soutěžíme: 2x2 vstupenky do Prahy, Brna i Ostravy
 • Datum vyhlášení soutěže: pátek, 14 prosinec 2012
 • Datum ukončení soutěže: úterý, 18 prosinec 2012
 • Soutěžní otázka:

  Výtěžek benefiční akce Koncert proti konci světa popotuje:

  A) na vybudování bezbariérového přístupu do školy

  B) na vybavení tyflopedického kabinetu

  C) na výbavení multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb KODMESTA A/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.