pondělí, 05 listopad 2012 00:00

Soutěž o 2 vstupenky na Komorní Tour Support Lesbiens - UKONČENO

Support Lesbiens nám hrají již dvacet let Support Lesbiens nám hrají již dvacet let Foto: Petr Kurečka

Česká kapela Support Lesbiens má letos výročí. Dvacet let na pódiích skupina oslaví na speciální Komorní Tour, se kterou se pánové rozjedou po českých divadlech a kulturních domech. Během koncertů Supporti zahrají skladby ve speciálních divadelních úpravách a zahrají i takové kousky, které nikdy nemělo možnost zažít žádné publikum. Na tour bude také speciální host - Tonya Graves. Zodpovězte správně naši soutěžní otázku a užijte si pražský koncert zadarmo.

Během Komorní Tour Support Lesbiens navštíví sedm českých a moravských měst. MusicWeb.cz pro Vás má připravené dvě vstupenky na koncert do Prahy, který se odehraje 14. listopadu v Divadle Kalich.

Do SMS k odpvědi připište také kód SL. SMS tedy bude vypadat následovně: PM MUSICWEB SLX (místo X doplňte písmeno s Vaší odpovědí).

Další informace

 • O co soutěžíme: 2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 05 listopad 2012
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 12 listopad 2012
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje píseň z alba Homobot, kterou Support Lesbiens nazpívali společně s Tonyou Graves?

  A) To Stand a Bitter Problem

  B) Midnight Sun

  C) Keeper

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb SLA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.