sobota, 09 březen 2013 00:00

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Ewert and The Two Dragons - UKONČENO

Ewert and The Two Dragons Ewert and The Two Dragons Zdroj: archiv kapely

Estonská indie rocková parta Ewert and The Two Dragons se vydává na evropské turné. Jedna ze zastávek bude patřit i České republice. Sedmičlená formace zde vystoupí 2. dubna v pražském klubu Chapeau Rouge, aby všem návštěvníkům předvedla souznění akustické kytary a melodických kláves. Show začne ve 21 hodin. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a užijte si estonskou hudbu zadarmo.

 

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: sobota, 09 březen 2013
 • Datum ukončení soutěže: středa, 13 březen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Ewert and The Two Dragons v ČR již jednou vystoupili. Bylo to v roce 2012 na festivalu:

  A) Rock for People

  B) Mighty Sounds

  C) Colours of Ostrava

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ETA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.