čtvrtek, 28 únor 2013 00:00

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Sunshine - UKONČENO

Sunshine Sunshine Zdroj: archiv kapely

Česká formace Sunshine se se sérií svých koncertů s názvem Back to the Roots chystá do nejednoho klubu. Koncert, oživující písně z desek jako Velvet Suicide, Necromance, Moonshower & Razorblades či Dreamer, čeká také Prahu. Místem činu se stane Lucerna Music Bar. Ve středu 27. března si kapela svými indie rockovými melodiemi začne přesně ve 20 hodin pohrávat s publikem. Odpovězte správně na naši otázku a zúčastněte se sluncem zalité party zadarmo.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 28 únor 2013
 • Datum ukončení soutěže: neděle, 03 březen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Krátce po založení kapely se její členové vydali se svou hudbou do zahraničí. V jakém státě odjeli první turné k debutové desce?

  A) ve Francii

  B) na Slovensku

  C) v USA

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb SSA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.