čtvrtek, 18 říjen 2012 17:26

Soutěž o 2x2 vstupenky na koncert Alexe Clareho v Roxy - UKONČENO

Alex Clare se do Prahy již těší Alex Clare se do Prahy již těší zdroj: facebook.com

Britský hudebník Alex Clare se se svou bicí soupravou a zbytkem kapely opět oddá rytmům soulu a dubstepu, kterým dodá lesk špetkou elektroniky. Jeho dynamickou hudbu budou moci naživo slyšet čeští fanoušci vůbec poprvé v životě, a to 21. října ve 21 hodin v pražském klubu Roxy. Nenechte si tuto událost ujít. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku. Pro dva z vás zde máme připraveno po dvou vstupenkách. 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 18 říjen 2012
 • Datum ukončení soutěže: sobota, 20 říjen 2012
 • Soutěžní otázka:

  Alex Clare kvůli náboženskému přesvědčení odmítl nabídku jet turné společně se současnou ikonou hudebního světa. Jaké je její jméno?

  A) Katy Perry

  B) Adele

  C) Lily Allen

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb A/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.
?>