pondělí, 01 říjen 2012 11:11

Soutěž o 2x2 vstupenky na koncert Gregoryho Portera, Struny podzimu - UKONČENO

Gregory Porter Gregory Porter Zdroj: strunypodzimu.cz

Gregory Porter je v současné době jedním z nejvyhledávanějších umělců jazzového světa. Ačkoli je občas označován za nováčka, vyzpíval si již mnoho uznání, mimo jiné také nominaci na cenu Grammy za své debutové album. Jeho první koncert na českém území se odehraje 9. října v půl osmé večer v pražském Lucerna Music Baru. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a zažijte koncert jednoho z nejuznávanějších jazzmanů posledního desetiletí.

Další informace

 • O co soutěžíme: 2x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 01 říjen 2012
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 08 říjen 2012
 • Soutěžní otázka:

  Jaký název nese Porterovo debutové album?

  A) Water

  B) Be Good

  C) Illusion

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ABC na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.
?>