čtvrtek, 21 únor 2013 13:54

Soutěž o 3x2 vstupenky na koncert Kaizers Orchestra - UKONČENO

Kaizers Orchestra přijedou do ČR Kaizers Orchestra přijedou do ČR Zdroj: archiv interpreta

Šestice norských muzikantů se vydává na výlet do České republiky, aby zde představila své nové album. Kaizers Orchestra jsou v současnosti jednou z nejslavnějších norských kapel. Úspěch jejich hudebního receptu tkví v použitých ingrediencích - skvělí muzikanti, netradiční nástroje jako například ropné barely či vskutku originální zvuk. Alternativní rock propejený s netradiční živou show předvedou Kaizers Orchestra 8. března v pražském Roxy. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku. Tři z vás obdrží po dvou volných vstupenkách.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 3x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 21 únor 2013
 • Datum ukončení soutěže: čtvrtek, 28 únor 2013
 • Soutěžní otázka:

  Kaizers Orchestra přijedou do Prahy představit své nové album s názvem Violeta Violeta Volume 3. O kolikáté studiové album tohoto sextetu se jedná?

  A) čtvrté

  B) osmé

  C) desáté

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb KOA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.