sobota, 20 říjen 2012 13:30

Soutěž o 3x2 vstupenky na koncert Tylera Warda - UKONČENO

Tyler Ward vystoupí i v Praze Tyler Ward vystoupí i v Praze Zdroj: facebook.com

Pop-rock ožije v pražském Roxy již 30. října. Vystoupí zde totiž americký umělec Tyler Ward. Zpěvák zvolil Prahu jako jednu ze zastávek svého evropského turné, a představí tak českým fanouškům svou tvorbu za doprovodu vlastní crew - Alex G a Eppic. Přijďte si poslechnout amerického písničkáře zadarmo. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. Tři z vás získají po dvou vstupenkách na koncert.

Další informace

 • O co soutěžíme: 3x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: sobota, 20 říjen 2012
 • Datum ukončení soutěže: pátek, 26 říjen 2012
 • Soutěžní otázka:

  Jak si říkají skalní fanoušci Tylera Warda?

  A) Wardinátoři

  B) Tylerovci

  C) Tyler-Wardovci

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb A/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.
?>