čtvrtek, 29 listopad 2012 18:06

Soutěž o 5 CD Dupalhnátkov kapely Sek jsi bombónky - UKONČENO

Sek jsi bombónky Sek jsi bombónky Zdroj: Tereza Ticháčková, MusicWeb.cz

Přestaly vás bavit mainstreamové hudební projekty a hledáte omamnou dávku hravosti a barevnosti? Pak právě pro vás je naše soutěž. Tentokrát jsme pro vás připravili pět desek kapely Sek jsi bombónky. Dupalhnátkov v sobě ukrývá nevšední strhující rytmy, kterým vládne jazz, latin, ska, funky a možná se sem tam ke slovu dostává i hip hop. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a získejte hravě optimistický hudební počin do své sbírky.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 5 CD Dupalhnátkov
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 29 listopad 2012
 • Datum ukončení soutěže: čtvrtek, 06 prosinec 2012
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje hlavní psí hrdina videoklipu Psí čum?

  A) Davídek

  B) Filípek

  C) Artík

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb SJB A/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají CD. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.