pondělí, 03 září 2012 20:53

Soutěž o 5x2 vstupenky na NEXT Fest On The Road Part I - UKONČENO

Na NEXT Festu nebudou chybět Eddie Stoilow Na NEXT Festu nebudou chybět Eddie Stoilow Zdroj: archiv kapely

Unikátní festival NEXT Fest startuje již za několik dní. Jeho první zastávkou se stanou Kralupy nad Vltavou a místní Kulturní a společenské středisko, jehož pódium 21. září ovládne hudba kapel Eddie Stoilow a Kofe-In. Prostor dostane také speciální host prvního festivalového večírku, Voxel. Zodpovězte správně naši soutěžní otázku. Pět z vás získá po dvou vstupenkách na festival zdarma.

Další informace

 • O co soutěžíme: 5x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 03 září 2012
 • Datum ukončení soutěže: úterý, 18 září 2012
 • Soutěžní otázka:

  V jakém městě se konal loňský ročník NEXT Festu?

  A) Praha

  B) Brno

  C) Plzeň

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ABC na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.