pátek, 19 duben 2013 08:09

Soutěž o vstupenky na Brněnský Majáles - UKONČENO

Brněnský Majáles 2012 Brněnský Majáles 2012 Foto: Zdeněk Němec, musicweb.cz

Studentské oslavy se nevyhnou ani Brnu. Velký hudební večírek zde odstartuje 7. května v prostorách brněnského Výstaviště. Od jedné hodiny odpolední se všem přítomným uším předevede pěkná řádka kapel. Od Fast Food Orchestra přes Pipes and Pints a Toxique až k Monkey Business. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a nechte se unášet majálesovými tóny úplně zadarmo.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: volné vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pátek, 19 duben 2013
 • Datum ukončení soutěže: neděle, 05 květen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Pokolikáté se letos koná Majáles v Brně?

  A) podeváté

  B) podesáté

  C) pojedenácté

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb BMA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.