pondělí, 10 červen 2013 00:00

Soutěž o vstupenky na koncert Bon Jovi - UKONČENO

Bon Jovi Bon Jovi Zdroj: bonjovi.com

Bon Jovi se chystají do Prahy. Jejich vystoupení zažije pražská metropole již 24. června. Kapela se se svými nesmrtelnými hity i novými počiny zabalenými v hávu turné Because We Can představí Synot Tip Areně. Chcete si užít rockovou atmosféru zadarmo? Pak stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. Na dva z Vás tu čeká po dvou vstupenkách.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 10 červen 2013
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 17 červen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Která česká kapela se ujme role předskokana Bon Jovi?

  A) Portless

  B) Kryštof

  C) Support Lesbiens

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb BJA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.