neděle, 07 duben 2013 09:24

Soutěž o vstupenky na koncert Cartonnage - UKONČENO

Cartonnage Cartonnage Zdroj: archiv kapely

Cartonnage oživí filmové a komiksové legendy. Electro-popové duo pro své fanoušky chystá jedinečný koncert, jehož vizuální složka bude inspirována samotným Timem Burtonem. K ruce si Vanda Choco a Armin Effenberger přizvali VJku Deju a kostyméra Josefa Čechotu. Ke skvělé scéně přidejte originální skladby a výsledek rovnice je koncert v Paláci Akropolis, který se odehraje 20. dubna. Odpovězte správně na naši otázku. Tři z vás vyhrají po dvou vstupenkách na koncert zdarma.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 3x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: neděle, 07 duben 2013
 • Datum ukončení soutěže: neděle, 14 duben 2013
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje skladba, kterou Cartonnage složili pro letošní Světový pohár ve skocích na lyžích?

  A) Ski Song

  B) Fly Song

  C) Winter Song

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb CA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.