středa, 29 květen 2013 22:50

Soutěž o vstupenky na koncert Nazareth - UKONČENO

Nazareth Nazareth Zdroj: archiv kapely

Zámek Buchlovice nacházející se ve Zlínském kraji se zanedlouho promění v hudební svatyni. V sobotu 1. června zde vystoupí skotská rocková legenda Nazareth. Jejich skladby znějí světem již od roku 1968. Přijďte si je také poslechnout. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a romantickou zámeckou atmosféru se světovými hity si můžete užít zadarmo.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 3x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: středa, 29 květen 2013
 • Datum ukončení soutěže: pátek, 31 květen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje poslední deska kapely Nazareth vydaná v roce 2011?

  A) Big Men

  B) Big Bearz

  C) Big Dogz

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb NA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.