pátek, 19 duben 2013 07:47

Soutěž o vstupenky na Pražský Majáles - UKONČENO

Pražský Majáles 2012 Pražský Majáles 2012 Foto: Barbora Nezbedová, musicweb.cz

Již podeváté budou pražští studenti slavit svůj styl života a jaro. Stromovka se tak 30. dubna ve 13 hodin opět promění a z poklidného parku se stane místo plné energie, zábavy a především hudby. Na několika stagích se představí výběr českých a slovenských kapel. Nebudou chybět ani Kryštof, Inekafe, MIG 21 či Tomáš Klus. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a vyhrajte lupen zadarmo.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: volné vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pátek, 19 duben 2013
 • Datum ukončení soutěže: neděle, 28 duben 2013
 • Soutěžní otázka:

  Který moderátor se v letošním roce ujme mikrofonu v pražské Stromovce společně s Jakubem Kohákem a DJem Schafffem?

  A) David Kraus

  B) Jáchym Kraus

  C) Jan Kraus

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb PMA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.