pátek, 07 červen 2013 22:51

Soutěž o vstupenky na rakouský festival Nova Rock - UKONČENO

Nova Rock letos navštíví také Rammstein Nova Rock letos navštíví také Rammstein Zdroj: archiv kapely

Festival Nova Rock chystá pro letošní ročník skvělá hudební vystoupení. Rakouský festival se bude konat ve dnech 14. až 16. června nedaleko Vídně (Pannonia Fields II - Nickelsdorf). Tři dny nabité hudebním programem se ponesou v duchu hudby Rammstein, Kings of Leon, Kiss, Thirty Seconds to Mars, Him, Biffy Clyro, Korn, Volbeat, Stereophonics či Bullet for My Valentine. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a získejte vstupenky zdarma. Lístky platí na celé tři dny festivalu a majitele opravňují rovněž k bezplatnému kempování a parkování.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: pátek, 07 červen 2013
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 10 červen 2013
 • Soutěžní otázka:

  V jakém roce se konal první ročník festivalu Nova Rock?

  A) 2004

  B) 2005

  C) 2006

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb NRA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.