čtvrtek, 21 březen 2013 11:00

Soutěž s Horkýže Slíže - UKONČENO

Horkýže Slíže Horkýže Slíže Zdroj: archiv kapely

Slovenská punk-rocková legenda Horkýže Slíže vyrazila na české turné. Kapela tak chce v českých městech oslavit společně se svými fanoušky dvacáté narozeniny. Horkýže zavítají do více jak dvaceti měst a nevynechají ani Prahu. Společně s kapelou jsme pro Vás připravili soutěž o skvělé ceny.

Pokud odpovíte správně na naši soutěžní otázku, dostanete se do slosování o šest odměn. Ti nejšťastnější z Vás se budou radovat ze získání volných vstupenek na pražský koncert, který se bude konat 27. března v Incheba Aréně. Dále tu pro Vás máme připravená dvě CD a dvě DVD

Další informace

 • O co soutěžíme: 2x vstupenky na pražský koncert, 2x CD, 2x DVD
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 21 březen 2013
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 25 březen 2013
 • Soutěžní otázka:

  V jakém městě odstartovali Horkýže Slíže své narozeninové turné pro Českou republiku?

  A) Olomouc

  B) Ostrava

  C) Opava

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb HSA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, po - pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 • Podmínky soutěže: Na základě zaslaných SMS budou vylosováni výherci, jimž budou rozdány ceny. Které to budou, opět určí los. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.