pátek, 10 duben 2020 16:48

Soutěžte o 1x2 lístky na koncert Formidable! Aznavour

Pocta Charlesi Aznavourovi proběhne v nových termínech v Praze i Brně. Obě akce se přesouvají na leden 2021. Pocta Charlesi Aznavourovi proběhne v nových termínech v Praze i Brně. Obě akce se přesouvají na leden 2021. Zdroj: brnokoncert.cz

Milovníci francouzského šansonu, zbystřete! Do Česka přijíždí další představení z dílny Directo Productions. Po Édith The Show se zpěvačkou Jil Aigrot a Paris The Show či Piaf The Show se zpěvačkou Anne Carrere bude v české premiéře uvedeno Formidable! Aznavour oslavující život a dílo Charlese Aznavoura. 25. ledna 2021 rozezní jeho nesmrtelné písně sál brněnského Sono Centra, o den později, 26. ledna, pak pražské Divadlo Hybernia. 

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 1x2 vstupenky na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: pátek, 17 duben 2020
 • Datum ukončení soutěže: pátek, 02 říjen 2020
 • Soutěžní otázka:

  Jak fanoušci i kritici slavného Charlese Aznavoura přezdívali?

  A) francouzský Tony Bennett

  B) francouzský Louis Armstrong

  C) francouzský Frank Sinatr

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.