středa, 10 červen 2020 11:00

Soutěžte o 1x2 vstupy na kapelu Gaia Mesiah v Pivovaru Staropramen

Gaia Mesiah Gaia Mesiah Zdroj: pořadatel festivalu

Koncertní série Rock for People Home odstartuje 15. června koncertem Gaia Mesiah v pražském pivovaru Staropramen a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Co je to ten Live Jukebox? Karavan se vzhledem jukeboxu z 50. let, ve kterém hraje kapela. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček, které muzikanti odehrají. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.

 

Znovuobnovená Gaia Mesiah vydala na začátku roku 2019 album, kterým potvrdila, že silné písně umí stále na jedničku, stejně jako přenést výbušnou atmosféru živých koncertů na desku.

Další informace

 • O co soutěžíme: 1x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: středa, 10 červen 2020
 • Datum ukončení soutěže: sobota, 13 červen 2020
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje album kapely Gaia Mesiah z roku 2019?

  A) Gaia Power

  B) Excellent Gaia

  C) Excellent Mistake

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.