středa, 10 červen 2020 11:00

Soutěžte o 1x2 vstupy na koncert Pokáče v Plzni

Pokáč Pokáč Zdroj: pořadatel festivalu

Koncertní série Rock for People Home pokračuje 16. června koncertem Pokáče v pivovaru Plzeňský prazdroj a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Co je to ten Live Jukebox? Karavan se vzhledem jukeboxu z 50. let, ve kterém hraje kapela. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček, které muzikanti odehrají. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.

 

Písničkář Pokáč patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album mu vyneslo ocenění Platinová deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl i miliony zhlédnutí na youtube. Humor a nadsázka dominují i jeho druhému albu Úplně Levej, které za krátkou chvíli stihlo získat Zlatou desku.

Další informace

 • O co soutěžíme: 1x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: středa, 10 červen 2020
 • Datum ukončení soutěže: sobota, 13 červen 2020
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje Pokáčovo debutové album?

  A) Pleš

  B) Vlasy

  C) Kadeřník

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.