úterý, 24 duben 2018 10:58

Soutěžte o 2x1 lístek na koncert All-Star Gypsy Jazz

Stochelo Rosenberg Stochelo Rosenberg Zdroj: veojam.com

Jubilejní ročník festivalu Khamoro představí současnou i tradiční romskou kulturu během intenzivního týdne plného hudby, tance, divadla, a dalších akcí od 27. května do 2. června v Praze. Mezi hosty nechybí velká jména romské kultury, výrazné a inspirativní osobnosti mezinárodního renomé. U příležitosti jubilea je připraven výjimečný program, k jehož vrcholům bude patřit koncert tří největších světových hvězd gypsy jazzu – tria All Star Gypsy Jazz 28. května v divadle Hybernia. Stochelo Rosenberg z Nizozemska, Angelo Debarre a Tchavolo Schmitt z Francie se naposledy sešli před více než deseti lety v newyorské Carnegie Hall a nyní máte možnost soutěžit s redakcí musicweb.cz o lístky na tento koncert!

Přehled

 • O co soutěžíme: 2x1 vstupenka na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: úterý, 24 duben 2018
 • Datum ukončení soutěže: úterý, 15 květen 2018
 • Soutěžní otázka:

  S jakou kapelou na Khamoro dříve vystoupil Stochelo Rosenberg?

  A) The Rosenberg Quartet

  B) The Rosenberg Trio

  C) Trio of Brothers

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu soutez@musicweb.cz. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 24. dubna do 15. května. Během této doby můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.

Aktivní soutěže

Nenalezeny žádné aktivní soutěže

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };