úterý, 05 září 2017 10:44

Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Gogo Penguin - Ukončeno

Gogo Penguin Gogo Penguin Zdroj: rachot.cz

Koncert kapely Gogo Penguin se ponese v duchu jazzového experimentu. Trio hudebníků z Manchesteru zaujme už svým vtipným názvem – Gogo Penguin. Nejen tím se odlišují od jiných podobných jazzových trií. Ve složení Chris Illingworth – klavír, Nick Black – kontrabas a Rob Turner – bicí rozvíjejí jazzovou hudbu současnými trendy. Rytmika staví na leckdy až drum´n´bassových postupech, klavír čerpá z vážné hudby, to vše utváří fascinující celek plný správného napětí, na kterém lze stavět. Pojďte s redakcí musicweb.cz soutěžit o vstupy na tento jedinečný koncert, který se uskuteční 2. října v Paláci Akropolis.

Přehled

 • O co soutěžíme: 2x1 vstupenka na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: úterý, 05 září 2017
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 25 září 2017
 • Soutěžní otázka:

  V roce 2016 vydali Gogo Penguin album. Jak se jmenuje?

  A) Penguins in Jazz

  B) Man Made Object

  C) Man Made

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu soutez@musicweb.cz. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 5. září do 25. září. Během této doby můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.

Aktivní soutěže

Nenalezeny žádné aktivní soutěže

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };