pondělí, 12 únor 2018 08:36

Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Kamasiho Washingtona

Kamasi Washington Kamasi Washington Zdroj: pořadatel koncertu

Největší jazzový objev desetiletí oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou Georgem Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Pojďte na tento koncert, který se uskuteční 23. května v Divadle Archa, soutěžit s redakcí musicweb.cz.

Přehled

 • O co soutěžíme: 2x1 vstupenka na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 19 duben 2018
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 14 květen 2018
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje album Kamasiho Washingtona vydané v roce 2018?

  A) The Epic

  B) Epic Earth

  C) Heaven and Earth

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu soutez@musicweb.cz. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 19. dubna do 14. května. Během této doby můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.

Aktivní soutěže

Nenalezeny žádné aktivní soutěže

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };