neděle, 17 listopad 2019 23:01

Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč - Ukončeno

Zasoutěžte si o noty! Zasoutěžte si o noty! Zdroj: supernoty.cz

Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 

Další informace

 • O co soutěžíme: voucher v hodnotě 500 Kč
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 18 listopad 2019
 • Datum ukončení soutěže: pondělí, 25 listopad 2019
 • Soutěžní otázka:

  Kolik chlapců se narodí Pokáčovi v klipu Úplně levej? 

  A) jeden

  B) tři

  C) žádný

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď. SuperNoty dodají voucher s jedinečným unikátním kódem. Výherce se poté přihlásí na web www.supernoty.cz, přihlášení je bez poplatku. Při prvním nákupu vybraných skladeb zadá místo platby kód voucheru a na jeho účet (přihlášení) se nahraje výše kreditu odpovídající částce na voucheru. Výherce nemusí vyčerpat celou částku najednou, ale může odebírat postupně až do vyčerpání kreditu. Žádná částka z kreditu voucheru není možná proplatit v hotovosti. Kód na voucheru je jedinečný a nejde jej zadat víckrát a částku lze připsat pouze k jednomu přihlášení.