sobota, 27 říjen 2012 15:00

Velká soutěž se skupinou Alvik! V sázce je nové album, vstupenky na koncert i vinyl - UKONČENO

Vyhrajte skvělé ceny s kapelou Alvik Vyhrajte skvělé ceny s kapelou Alvik Zdroj: archiv kapely

Mezinárodní skupina proplétající rytmy jazzu a elektroniky se vydává na průzkum českým hudebním pralesem. Alvik se mohou pyšnit emotivními a hlubokými skladbami, které si nyní můžete díky naší soutěži vychutnat zadarmo. A to jak na živém vystoupení, tak v pohodlí vašeho domova. Zodpovězte správně naši soutěžní otázku a vyhrajte skvělé ceny.

V pomyslném osudí se ocitly tři kódy, které své majitele opravňují stáhnout si nejnovější album kapely Alvik s názvem Your Name Here zcela zdarma, dále jedno vydání tohoto studiového počinu na vinylu a poslední výhrou jsou 2x2 vstupenky na koncert, jenž se odehraje 6. listopadu v pražském Paláci Akropolis.

Všichni soutěžící, kteří odešlou SMS se správnou odpovědí, budou zařazeni do slosování. Šest z nich se bude radovat z výhry, která bude k jednotlivým jménům přiřazena opět losem.

Další informace

 • O co soutěžíme: 3x kód pro stažení alba Your Name Here, 1x vinyl, 2x2 vstupenky na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: sobota, 27 říjen 2012
 • Datum ukončení soutěže: středa, 31 říjen 2012
 • Soutěžní otázka:

  Jaké národnsoti jsou členové kapely Alvik?

  A) Američané, Nor a Britka

  B) Češi, Brit a Švédka

  C) Češi, Američanka a Nor

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ABC na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vítěz vybrán losem. A to šéfredaktorem a jeho zástupcem. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.
?>