pátek, 28 červen 2013 08:13

Vyhrajte s Jamesonem tři flašky a stylové sluneční brýle - UKONČENO

DJ Bidlo se předvede na Jameson Festival Lounge 2013 DJ Bidlo se předvede na Jameson Festival Lounge 2013 Zdroj: archiv

Na přelomu června a července Karlovy Vary opět ožijí největším filmovým svátkem u nás – 28. června totiž startuje již 48. ročník Mezinárodního filmového festivalu. V západočeské metropoli se setkají  tisíce fanoušků z České republiky i zahraničí, aby tento svátek společně oslavili. Projekcemi to ale nekončí. Festivalové město žije až do rána a Jameson Festival Lounge pro Vás přichystal nabitý hudební program a opravdu skvělou zábavu! Přijďte si odpočinout mezi jednotlivými filmy nebo zažít jedinečnou festivalovou noc. Jameson Festival Lounge, to je místo, kde nesmíte chybět. Taneční parket, oblíbení DJ české taneční scény, kvalitní osvěžující drinky a přátelská atmosféra na Vás čeká právě zde.

Zkušený barmanský tým pražského Bugsy’s baru pro Vás připraví drinky z kvalitní irské whiskey a pestrý koktejl hudby namíchá samotný DJ Bidlo. Jeden ze zakladatelů české taneční scény v letošním roce totiž nebude stát jen za mixážním pultem, ale postará se také o hudební dramaturgii.

Skvělá zpráva pro všechny milovníky taneční muziky, protože Pavel Bidlo je skutečným specialistou na vytvoření té pravé klubové atmosféry. Jameson Festival Lounge tentokrát  společně s DJ Bidlem přivítá taková jména jako DJ Lumiere, Robot, Peter K., Maceo, Mycklick, Silent Cut, Friky, Nitrous, Roman Rai, Cubik a řadu dalších. Ať už jste milovníky funky, drumandbassu, house nebo breakbeatu, každý si přijde na své!

Jameson Festival Lounge samozřejmě opět nabídne nejen lahodné občerstvení, k dispozici bude také free wi-fi a pro hosty je připraveno i posezení na zahrádce. V rámci doprovodného programu samozřejmě nebude chybět očekávané slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Jameson Done in 60 Seconds a finále Turnaje filmových mistrů. Toho se ostatně v Jameson festival lounge můžete zúčastnit každý den mezi 11-19 hodin.

Nápovědu pro správnou odpověď soutěžní otázky najdete na http://www.jameson.cz/ffkv/

Další informace

 • O co soutěžíme: Tři lahve Jameson a troje sluneční brýle
 • Datum vyhlášení soutěže: pátek, 28 červen 2013
 • Datum ukončení soutěže: čtvrtek, 04 červenec 2013
 • Soutěžní otázka:

  Kolik stojí vstupné na letošní Jameson Festival Lounge?

  A) 500

  B) 200

  C) ZDARMA

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb JAMA/B/C na číslo 9033310 Cena SMS je 10,00 Kč s DPH Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.