Vytisknout tuto stránku

Apríles 2013 vyhlašuje soutěž pro kapely o dva hrací časy

Multižánrový festival Apríles nechybí v soupisce hudebních akcí ani letošní rok. Dva měsíce před jeho konáním je tu soutěž pro kapely. Dvě z nich si Apríles užijí přímo z pódia.

Hentai Corporatipon na loňském ročníku Hentai Corporatipon na loňském ročníku Foto: Barbora Nezbedová, musicweb.cz

Ještě před tím, než se 27. dubna začnou v pražské Stromovce shlukovat hudbychtiví jedinci, je nutné sestavit playlist. Ten v letošním roce upustí od hrubších žánrů a bude se věnovat pohodovějším stylům, jako jsou grunge, lehký rock, ska či reggae.

Pokud máte svou vlastní kapelu, věnujete se některému z uvedených žánrů a chcete přispět k navození skvělé atmosféry přímo z pódia, neváhejte se přihlásit do soutěže. Apríles nabízí dva hrací festivalové časy.

Podívejte se také na fotogalerii z loňského ročínku

Stačí poslat do 3. března přihlášku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu napsat Soutěž kapel Apríles 2013. V e-mailu by se mělo objevit jméno kapely a bandzone stránka či jiný profil, kde si bude možné poslechnout audio záznamy tvorby. Organizátoři festivalu provedou užší výběr. Skupiny, které sítem projdou, budou zveřejněny na www.apriles.cz, kde o dvou vítězích pomocí hlasování rozhodnou fanoušci.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová