Blíží se Yanniho pražské vystoupení

Již v pátek 2. května 2014 od 20 hodin zahraje v pražské Tipsport Areně celosvětově uznávaný hudebník řeckého původu Yanni.

Yanni Yanni Zdroj: NO GUP Agency

Yanni tak v České republice zahraje vůbec poprvé v rámci velkého koncertního turné Yanni: World Tour 2014. Hudebník pocházející se severního Řecka je populárním a oceňovaným skladatelem instrumentální hudby a sám nadaným pianistou, přestože nemá žádné hudební vzdělání a dokonce neumí číst v notách. Vše, co umí, vyvěrá z jeho hudebního cítění, inspiraci hledá ve svém osobním životě.

 

Čtěte také :  Klávesová magie Yanniho okouzlí Prahu

 

Doprovodem mu bude mezinárodní orchestr, z jehož členů jmenujme například Samvela Yervinyana z Arménie, Victora Espinolu z Paraguaye, který zahraje na harfu, Minga Freemana z Číny na klávesy nebo Američana Jasona Cardera, který se představí na trubku. Koncert tak slibuje i multikulturní zážitek. Těšit se můžete na staré osvědčené hity v novém aranžmá i skladby z Yanniho nejnovějšího alba Truth of Touch.

 

 

Chcete-li vidět tohoto hudebníka, který má na svém kontě již více než 25 milionů prodaných alb, naživo, s koupí lístků dlouho neotálejte. Tipsport Arena je v současné době více než z poloviny vyprodaná. Lístky zakoupíte v rozmezí 690 až 1490 korun v sítích Ticket Art a Ticket Portal.

Napsal(a):

Zanechat komentář