Vytisknout tuto stránku

Chcete být nejdrsnějším blackmetalistou v okolí? Stačí se držet tohoto návodu

Toužíte po tom stát se nejkrutějším blackařem ze svého města? Nevíte si rady například se svým vzhledem či jste se zasekli při hře na kytaru a ne a ne se správně naučit black metal? Nevadí. Animovaný průvodce vás všech těchto problémů zbaví. Zaručeně!

Chcete být ještě drsnější blackaři než oni? Chcete být ještě drsnější blackaři než oni? Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Dimmu Borgir

Mnoho black metalistů se často snaží vypadat a chovat se, jak nejostřeji to jen jde. Tento nadsazený fakt si vzal do parády mladý metalista a nadějný animátor v jedné osobě, Joey Siler. Ve svém humorném animovaném videu ukazuje, jak se stát co nejdrsnějším black metalistou v okolí. Dozvíte se například, jak hrát správně na kytaru, jak má doopravdy vypadat corpse paint či jak se ve skutečnosti vymýšlejí loga kapel.

A kdo ví, třeba s pomocí tohoto průvodce založíte i vlastní black metalovou kapelu a budete pak konkurovat takovým hvězdám, jako jsou například Mayhem, Burzum, Dimmu Borgir či Satyricon. Těžko však říct, jestli tyto skupiny podobného průvodce znaly. Co myslíte, trefil se Joey Siler doslova do černého?

V samotném videu pak najdete ďábla, mrtvoly, metal, atmosféru jako z Metalocalypse... Je třeba snad ještě něco dodávat?

Dávejte si však pozor na dekorace ve svém pokoji...

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • System of a Down po třech letech vystoupí v Praze

  System of a Down sice nové písně neskládají, na svoje fanoušky přesto nezapomínají. V příštím roce se vydají na evropské turné, v rámci kterého zahrají na několika samostatných vystoupení a zavítají na proslulé festivaly.

 • Harlej vydává nový klip a jede na turné s Komunálem

  Skupinu Harlej čekají příští rok oslavy čtvrt století existence. Předtím se chystá do studia, kde se pustí do nahrávání nové řadovky, ze které vypustila první ochutnávku v podobě klipu Nejsem zklamanej. Nejdřív ale vyrazí na společné turné s kapelou Komunál.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.