neděle, 26 červenec 2015 18:30

Chcete být nejdrsnějším blackmetalistou v okolí? Stačí se držet tohoto návodu

Napsal(a)
Chcete být ještě drsnější blackaři než oni? Chcete být ještě drsnější blackaři než oni? Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Dimmu Borgir

Toužíte po tom stát se nejkrutějším blackařem ze svého města? Nevíte si rady například se svým vzhledem či jste se zasekli při hře na kytaru a ne a ne se správně naučit black metal? Nevadí. Animovaný průvodce vás všech těchto problémů zbaví. Zaručeně!

Mnoho black metalistů se často snaží vypadat a chovat se, jak nejostřeji to jen jde. Tento nadsazený fakt si vzal do parády mladý metalista a nadějný animátor v jedné osobě, Joey Siler. Ve svém humorném animovaném videu ukazuje, jak se stát co nejdrsnějším black metalistou v okolí. Dozvíte se například, jak hrát správně na kytaru, jak má doopravdy vypadat corpse paint či jak se ve skutečnosti vymýšlejí loga kapel.

A kdo ví, třeba s pomocí tohoto průvodce založíte i vlastní black metalovou kapelu a budete pak konkurovat takovým hvězdám, jako jsou například Mayhem, Burzum, Dimmu Borgir či Satyricon. Těžko však říct, jestli tyto skupiny podobného průvodce znaly. Co myslíte, trefil se Joey Siler doslova do černého?

V samotném videu pak najdete ďábla, mrtvoly, metal, atmosféru jako z Metalocalypse... Je třeba snad ještě něco dodávat?

Dávejte si však pozor na dekorace ve svém pokoji...

Další články

 • Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy

  Jelikož se návrat ztracených synů Michaela Kiskeho a Kaie Hansena do sestavy Heloween setkal s ohromujícím zájmem a následující turné Pumpkins United (se dvěma zastávkami v České republice) dokázalo po celém světě nalákat natřískané stadiony nadšených fanoušků, bylo zjevné, že nemůže následovat nic jiného než další studiovka. Kapela práce na ní potvrdila, ale žádné bližší informace neposkytovala. Až dosud.

 • Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí

  Do Vánoc zbývá méně jak měsíc a vánoční nákupy nabírají na obrátkách. Pokud chcete na dárcích nějakou tu korunu ušetřit, je ideální nakoupit je v rámci akce Black Friday. Podívali jsme se proto do obchodu Mobil Pohotovost a vybrali ty nejzajímavější kousky.

 • Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest

  Asi nejlepší sestavu vystupujících si na příští rok nachystali pořadatelé příštího ročníku vizovického festivalu Masters of Rock. Nejvýraznější akvizicí jsou bezesporu metaloví pionýři Judas Priest, ale tím výčet zajímavých jmen ani zdaleka nekončí.

 • Erar Ešus na desce Hlavně z toho nedělejme muziku klame tělem Erar Ešus na desce Hlavně z toho nedělejme muziku klame tělem

  Rázovitý Moravskoslezský kraj vyprodukoval v minulosti kupu svébytných umělců všemožných směrů i stylů a hudba není výjimkou. Kapela Erar Ešus svůj ostravský původ nezapře, ani kdyby chtěla. Hudební scénou v naší zemi asi nezatřese, přesto by byla chyba nedat jejímu novému albu šanci.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };