08.12.2019 15:20

Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici Doporučeno

Američtí Korn se po třech letech vrátí do České republiky. 30. května 2020 v pražské Tipsport Areně představí své poslední album The Nothing. Jako předkapela vystoupí francouzská deathmetalová skupina Gojira.

Jedna z nejslavnějších numetalových kapel, Korn, se opět chystá do Česka. Přijede v rámci turné na podporu alba The Nothing z letošního září. Lístky na koncert jsou ještě k sehnání, z předprodejních sítí ale rychle mizí. Skupina vystoupí 30. května 2020 v pražské Tipsport Areně. Čeští fanoušci tak americké Korn uvidí po třech letech, naposledy zde totiž zahráli v březnu roku 2017. 

 

 

Korn vznikli v roce 1993  v Kalifornii. Vydali dvanáct studiových alb, posledním z nich je právě  letošní The Nothing. Byli šestkrát nominováni na cenu Grammy, dvakrát cenu i získali - poprvé v roce 1998 za píseň Freak On a Leash, podruhé za Here to Stay z roku 2002. Ve Spojených státech amerických Korn prodali přes 16,5 milionu alb.

Kapelu Korn na turné doprovodí francouzská deathmetalová skupina Gojira. Ta je mimo jiné známá i texty o životním prostředí. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.