Festival Hudbou pro UNICEF oslaví páté narozeniny

Dnešním dnem, tedy 14. června, startuje v Tišnově dvoudenní charitativní projekt Hudbou pro Unicef. Letošní ročník nabídne například Mandrage, Toxique, The Tap Tap, Charlie Straight, Portless, Dana Bártu s Illustratosphérou či Jana Budaře s Eliščiným bandem.

The Tap Tap The Tap Tap Zdroj: press kit

Již pátým rokem spojují organizátoři dobročinné akce Hudbou pro Unicef příjemnou zábavu a zároveň příležitost pomoci potřebným. Pro letošní ročník se navíc podařilo poskládat natolik nabitý program, že tento multižánrový hudební festival bude probíhat dva dny. K programu festivalu uvedl ředitel Jan Schneider: "O víkendu 14. a 15. června čeká na návštěvníky letního kina celkem třináct skupin v čele s absolutní špičkou naší hudební scény v čele s Charlie Straight, Mandrage, Toxique nebo zpěvákem Danem Bártou." Vystoupí však také kapela Portless, kterou založili bývalí členové Support Lesbiens nebo uskupení The Tap Tap, které tvoří tělesně postižení studenti a absolventi škol pražského Jedličkova ústavu.

Podívejte se také na fotky z loňského ročníku Hudbou pro Unicef

Dalšími zajímavými hosty, kteří zahrají pro dobrou věc bude například populární herec a zpěvák Jan Budař s Eliščiným bandem, skladatel filmové hudby Jaroslav Uhlíř a Petr Bende s kapelou. Ze Slovenska dorazí zpěvačka Katarína Knechtová a skupina Vidiek. V areálu letního kina v Tišnově bude stejně jako v loňském roce připraven bohatý doprovodný program pro děti. Festival se koná ve spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce je určen na podporu očkovacích programů UNICEF. Přijeďte a připojte se k této jedinečné akci.

 

 

Napsal(a):

Zanechat komentář