17.06.2013 14:00

MRC Riddims s novou deskou koncertují v českých klubech

Mistr zvuku Oktopus, kterého známe z Dälek, vytvořil sólový projekt ve spolupráci s Merc z experimentálních If/When a All Natural Lemon & Lime Flavors. Aktuálně pod názvem MRC Riddims vydali split se slovenskými Karaoke Tundra a živě navštíví několik tuzemských klubů a dva festivaly.

Díky spolupráci Silver Rocket a Lokal Rekorc právě vychází 12" vinyl MRC Riddims, přičemž se jedná o split se slovenským mistrem hudebních miniatur, kterým je Karaoke Tundra. Deska, kde se potkává projekt z New Yorku s hudebně spřízněným solitérem z Trnavy. Na tomhle dvanáctipalci jsou čtyři nové věci a živě si je můžete vychutnat na několika klubových koncertních zastávkách v České republice.

Oktopus a Merc se také živě blýsknou v pátek 21. června na hradě Točníku v rámci festivalu Silver Rocket Summer Summa a o den později v Bojkovicích v rámci festivalu MišMaš. S českým publikem už se MRC Riddims seznámili v Praze, kde jejich mix hip hopu, dub stepu a elektroniky zazněl ve strahovském klubu Sedmička. Tohle experimentální duo svému zvuku říká prostě a jednoduše „bass music“ s tím, že se do jejich hudební tvorby promítají také vlivy ragga a dancehall.

 

 

Seznam míst, kde můžete MRC Riddims vidět:

17. června – Brno (+ Napszyklat)
18. června – Jihlava
19. června – Ústí nad Labem
20. června – Plzeň
21. června – hrad Točník (Silver Rocket Summer Summa)
22. června – Bojkovice (MišMaš festival)
23. června - Hradec Králové

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.