13.06.2013 8:24

Exkluzivní příležitost: Staň se členem teamu Bon Jovi

Studujete nebo se zajímáte o hudební produkci, marketing a PR? Je tu pro vás exkluzivní příležitost vyzkoušet si teorii v praxi! A to na jednom z největších koncertů letošního roku - 24. června v pražské Synot Tip Areně na vystoupení americké rockové ikony Bon Jovi.

Osm z vás se může na jeden den stát členem produkčního teamu Bon Jovi a získat osobní zkušenost s přípravou jejich koncertu.

Management skupiny vás zavede do zákulisí, kde vás seznámí s kompletní produkcí koncertu - od technického zabezpečení (výstavba pódia, ozvučení, osvětlení apod.) až po služby návštěvníkům.

Na jeden večer si někteří z vás budou moci vyzkoušet také práci médií a natočit si pro studijní potřeby na profesionální fotoaparát či kameru záznam dvou až tří předem určených skladeb. Na všech osm zájemců čeká v závěru večera samozřejmě i pozvání na koncert.

V případě vašeho zájmu pište do 20. června na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu mailu uveďte Bon Jovi - praxe.

(oficiální tiskové prohlášení)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.