Festival pro židovskou čtvrť Boskovice spouští předprodej na 28. ročník

Dvacátý osmý ročník legendárního Festivalu pro židovskou čtvrť Boskovice zahajuje předprodej a představuje vizuál pro rok 2020. Čtyřdenní multižánrová akce rozezní Boskovice opět na začátku letních prázdnin od 2. do 5. července 2020.

Boskovice 2020 Boskovice 2020 Zdroj: pořadatel festivalu

Již 28. ročník festivalu otevře své brány příští rok od 2. do 5. července, aby jako každoročně přivítal až 300 účinkujících z Česka i různých koutů Evropy a světa. „Jsme rádi, že festivaluž mnozí dávno nevnímají jen jako přehlídku lokálního významu, a že si přesto zachovává svou snahu nebýt jen klonem, dalším festivalem, kde hrají ti samí populární interpreti jakovšude," říká dramaturg festivalu Antonín Kocábek a dodává: „Doufáme, že i letos si v programu návštěvníci najdou svůj objev a nějaké pro ně příjemné překvapení. Pro nás je zas příjemnéto, že z množství zaslaných zajímavých nabídek, které nám přicházejí, by se daly poskládat programy nikoli na jeden, ale hravě tak na tři, čtyři festivaly."

Boskovice jsou svobodným kulturním prostorem plným dobré nálady a nezaměnitelné atmosféry. Festival pro židovskou čtvrť je již téměř tři dekády pestrou multižánrovou skládankou, která během čtyř dnů nabízí návštěvníkům okolo 60 kapel a hudebníků, více než 20 divadelních představení, řadu filmových projekcí, diskusí, workshopů a zajímavých hostů. O pohodlía hladký průběh akce se na místě stará až 200 pořadatelů, z čehož polovinu tvoří dobrovolníci.

 

 

Festival je vhodný pro všechny generace, na své si zde přijdou studenti, dospělí i rodiny s dětmi.V první vlně předprodeje od 1. prosince do 11. ledna jsou k dostání čtyřdenní permanentkyza 500 Kč pro dospělé, pro studenty pak za 400 Kč. Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích GoOut a smsticket. Lístky jsou dostupné také fyzicky v Kaštanu v Praze, kině Scala v Brně a v MIS Boskovice a IC Boskovicko.

Napsal(a):

Zanechat komentář