Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku

Pětačtyřicetiletá kanadská zpěvačka a skladatelka Alanis Morissette vydává nový singl Reasons I Drink. Je to až k neuvěření, jak dlouho se tato hudebnice na hudební scéně pohybuje. Od vydání jejího úspěšného alba Jagged Little Pill uplyne v roce 2020 25 let. A tak toto jubileum oslaví vydáním nového studiového alba.

Alanis Morissette Alanis Morissette Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Skladbu Reasons I Drink napsala ve spolupráci s Michaelem Farrellem, za producentský stůl usedl Alex Hope. Písnička vyjde na dlouho očekávaném devátém studiovém albu Such Pretty Forks in the Road, které spatří světlo světa 1. května 2020. Deska se stane první zpěvaččinou nahrávkou od roku 2012, kdy vyšlo album Havoc and Bright Lights.

Autorka hitů Hand in my PocketIronic nebo You Learn Alanis Morissette písničku poprvé představila 4. prosince v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon a navíc stihne být ještě letos honorována cenou Billboard Women In Music Icon Award, jejíž ceremoniál se uskuteční 12. prosince v Los Angeles. Od roku 1995 se zpěvačka stala jednou z nejvlivnějších skladatelek a muzikantek současné hudby. Její hluboce expresivní hudba a vystoupení získaly nespočet ocenění, včetně sedmi sošek Grammy. Debutové album Jagged Little Pill byl jen začátek její úspěšné kariéry, následovala řada dalších eklektických a fanoušky i kritiky oceněných alb, jako jsou Under Rug Swept nebo So-Called Chaos.

 

 

Na facebookovém profilu zpěvačka zveřejnila letní turné, zatím se ale jedná jen o americké zastávky. Turné ale nese název World Tour 2020 a je oslavou 25 let Alanis Morissette na scéně, tudíž se ještě turné s největší pravděpodobností rozroste o další města. 

Napsal(a):

Zanechat komentář