11.03.2015 17:00

Frontman Rammstein spolupracuje s Peterem Tägtgrenem

Till Lindemann, zpěvák německých industrialistů Rammstein, se pustil do nového hudebního projektu. Jeho kolegou se stal Peter Tägtgren, leader švédských skupin Hypocrisy a Pain. Formaci pojmenovali jednoduše Lindemann a jejího prvního produktu se dočkáme v květnu letošního roku.

Nedávno se stal veřejnosti dostupný teaser k novince. Ten je ale čistě instrumentální a tím vzniká mnoho spekulací o tom, jestli bude Till Lindemann zpívat v němčině či angličtině. Ukázka obecně sklízí pozitivní kritiku, většina však vzhledem k jazykovým schopnostem zpěváka doufá, že vokály budou v jeho rodném jazyce.

Taktéž švédský soudobý autor Pär Hulkoff uvedl, že se mu naskytla možnost poslechnout si nějaký materiál vznikající pod záštitou Lindemanna. Následně jej velice pozitivně zhodnotil se slovy, že byl z hudby celý pryč a že je skutečně nadčasová.Ostatní členové Rammstein se taktéž věnují svým věcem mimo činnost kapely. Kytarista Richard Kruspe nedávno vydal nové album se svou skupinou Emigrate; pianista Christian Lorenz, zvaný Flake, píše knihu. Údajně se tak jednotlivé články Rammstein dočasně oddělily. Kruspe přiznal, že z novinky Lindemanna dosud nic neslyšel.

Přestože se Rammstein dočasně odloučili, jsou nepřetržitě v serii vypouštění dalších DVD záznamů z předešlých live koncertů. Úplně nová tvorba je však zatím v nedohlednu.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.