Kapela Poletíme? hlásí návrat na koncertní pódia

Po vynucené pauze se se začátkem prázdnin vydávají na desítku openairových koncertních akcí. Poletíme? zvou fanoušky na novou letní scénu Lucerna Music Baru na Výstavišti v pražských Holešovicích, do Brna na hrad Špilberk a na osmici dalších krásných míst po celé České republice.

Poletíme? Poletíme? Zdroj: pořadatel koncertů/archiv kapely

 

„Karanténa mi dala skvělou možnost si odpočinout, a hlavně se plně věnovat mé druhé Múze, malování. Nyní jsem namaloval vše, co potřebovalo ven a je potřeba zase blbnout na pódiu. Uplynulé pokovidové koncerty ukázali, že lidi i má skvělá kapela to mají stejně. Máme přesezené zadky,“ říká frontman kapely Poletíme? Rudolf Brančovský.

Koncertní pauzu využila kapela ke skládání nových skladeb, a tak nebude velkým překvapením, že během letních prázdnin vznikne videoklip k novému singlu. Nová píseň se bude jmenovat „Potetovaná“ a Poletíme? budou touto novinkou lákat své příznivce na podzimní sezónu.

 

 

„Pomaličku se pohlížíme po nové desce, ale nechceme nic uspěchat. Jako její příslib brzy přijdeme se singlem a klipem. Nerad bych něco blíže prozrazoval, protože chci, aby nám pak všichni záviděli…“ doplňuje Rudolf. Rudolfovy obrazy můžete v nejbližší době vidět v Galerii La Femme v Praze, a to do 27. července a od 15. srpna do 30. září v Galerii 12 v Náměšťi nad Oslavou. Více se dočtete zde.

Seznam letních koncertů Poletíme?:

8. 7. 2020 – Praha, Open Air Výstaviště

9. 7. 2020 – Brno, Hudba na Hrad

10. 7. 2020 – Prachov (okr. Jičín), Turistická chata Prachov

17. 7. 2020 – Chotěmice

7. 8. 2020 – Hutě u Jihlavy, Čeřínek fest pro tisíc

15. 8. 2020 – Kadaň, Párty ve Františkánu

21. 8. 2020 – Slaný, Letní kino

22. 8. 2020 – Trojanovice (okr. Nový Jičín), festlival Paseka

23. 8. 2020 – Rudka u Kunštátu

29. 8. 2020 – Jimramov, Festival Otevřeno Jimramov

Napsal(a):

Zanechat komentář